Acrylic Cube Container With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 2″ W x 2″ H x 2″ D
SKU: LMYMF-MSLTF
Item Number: CUBE-CANDY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.50
Acrylic Cube Container With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 2″ W x 2″ H x 2″ D
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.00 | $3.75 | $3.50 |
Acrylic Cube Container With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 2″ W x 2″ H x 2″ D
SKU: LMYMF-MSLTF
Item Number: CUBE-CANDY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Direct Imprint, HP Printer |
|---|---|
| Product dimensions | 2" W x 2" H x 2" D |
| Imprint area | 2" W x 2" H on front |
| Second imprint area | 8 1/2" W x 2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | Approximately 10 working days |
| Theme | |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 08031 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.