Heart Shaped Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1 3/4″ W x 1 5/8″ H x 3/4″ D
SKU: IMFEI-NCEJU
Item Number: HT26
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.20
Heart Shaped Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1 3/4″ W x 1 5/8″ H x 3/4″ D
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.30 | $1.25 | $1.20 |
Heart Shaped Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1 3/4″ W x 1 5/8″ H x 3/4″ D
SKU: IMFEI-NCEJU
Item Number: HT26
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Direct Imprint, HP Printer |
|---|---|
| Product dimensions | 1 3/4" W x 1 5/8" H x 3/4" D |
| Imprint area | 1 5/8" W x 1 5/8" H on front |
| Second imprint area | 1 1/2" W x 1 1/2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | |
| Color | White |
| Products ships from ZIP | 08031 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.