Upscale Hinged Tin Filled With Printed Mints. Candy Made And Filled In USA, Tin Made In China. Complies with Prop 65. 2 3/8″ W x 1 7/8″ H x 1/2″ D
SKU: ENZND-NDUGL
Item Number: ST02-PM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.85
Upscale Hinged Tin Filled With Printed Mints. Candy Made And Filled In USA, Tin Made In China. Complies with Prop 65. 2 3/8″ W x 1 7/8″ H x 1/2″ D
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.77 | $3.28 | $2.85 |
Upscale Hinged Tin Filled With Printed Mints. Candy Made And Filled In USA, Tin Made In China. Complies with Prop 65. 2 3/8″ W x 1 7/8″ H x 1/2″ D
SKU: ENZND-NDUGL
Item Number: ST02-PM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Direct Imprint, HP Printer |
|---|---|
| Product dimensions | 2 3/8" W x 1 7/8" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1.979" W x 1.504" H on front |
| Second imprint area | 2.083" W x 1.583" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | |
| Color | Black, Pink, Red, Royal Blue, Silver, White |
| Products ships from ZIP | 08031 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.