Snap-Top Tin With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 2 1/8″ H
SKU: SMGMC-NCEKI
Item Number: ST03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.35
Snap-Top Tin With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 2 1/8″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.45 | $1.40 | $1.35 |
Snap-Top Tin With Your Choice Of Filler. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 2 1/8″ H
SKU: SMGMC-NCEKI
Item Number: ST03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Direct Imprint, HP Printer |
|---|---|
| Product dimensions | 3/4" W x 2 1/8" H |
| Imprint area | 1.65" H on front |
| Second imprint area | 1.925" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | |
| Color | Silver, White |
| Products ships from ZIP | 08031 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.