Unique Snap Top Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy Or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1.75″ W x 0.5″ H
SKU: SNENB-NDUZP
Item Number: SST15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.21
Unique Snap Top Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy Or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1.75″ W x 0.5″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.30 | $1.25 | $1.21 |
Unique Snap Top Tin Filled With Your Choice Of Mints, Candy Or Gum. Candy Made And Filled In USA. Complies with Prop 65. 1.75″ W x 0.5″ H
SKU: SNENB-NDUZP
Item Number: SST15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Direct Imprint, HP Printer |
|---|---|
| Product dimensions | 1.75" W x 0.5" H |
| Imprint area | 1.45" Diameter on front |
| Second imprint area | 1.7" Diameter on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | |
| Color | Red, Silver, White |
| Products ships from ZIP | 08031 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.