20 oz clear glass bottle with Sili Window sleeve and 7 oz of Starlight Mints. Complies with ASTM, CPSIA, C-TPAT, FDA. 2.5″ Diameter
SKU: RLHMF-MVKNJ
Item Number: SLS25SLM
Setup charge: $65.00
Packaging: Gift Box
Sugarfina Heavenly Sours Candy Cube Gift Bag - Natural
Price from: $12.48
Price from: $28.00
20 oz clear glass bottle with Sili Window sleeve and 7 oz of Starlight Mints. Complies with ASTM, CPSIA, C-TPAT, FDA. 2.5″ Diameter
| Quantity | 48+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $30.80 | $30.12 | $29.41 | $28.71 | $28.00 |
20 oz clear glass bottle with Sili Window sleeve and 7 oz of Starlight Mints. Complies with ASTM, CPSIA, C-TPAT, FDA. 2.5″ Diameter
SKU: RLHMF-MVKNJ
Item Number: SLS25SLM
Setup charge: $65.00
Packaging: Gift Box
| Decoration method | Pad printed or silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" Diameter |
| Imprint area | 2.5" W x 2.5" H on laser Engraved Lid |
| Second imprint area | 2.5" W x 2.5" H on fresco Lid |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Black, Blue, Green, Orange, Pink, Purple, Red, Yellow |
| Products ships from ZIP | 15701 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.